štvrtok 27. júna 2013

Elektronické cigarety na slovenskom trhu

Elektronické cigarety sú novinkou na slovenskom trhu. Je to novší a šetrnejší spôsob fajčenia cigariet, ktorý k nám prišiel z Číny. U elektronických cigariet vzniká fajčenie podobne ako u vodnej fajky, kde dochádza k vdychovaniu výparov z e-liquidu, ktorý obsahuje nikotín.  


Elektronické cigarety majú mnoho výhod oproti klasickým tabakovým cigaretám. Najhlavnejšia a najdôležitejšia výhoda je, že elektronická cigareta je omnoho šetrnejšia k vášmu zdraviu a zdraviu ľudí vo vašom okolí. Iné výhody sú napríklad, že po fajčení elektronickej cigarety neostáva cigaretový zápach ani v miestnosti, v ktorej fajčíte, ale ani na oblečení či zápach vo vlasoch. No a ďalšou takou estetickou výhodou je aj to, že po elektronickej cigarete nezostáva nepríjemný popol. Elektronické cigarety sa dnes už dajú kúpiť vo viacerých predajniach s tabakom alebo v internetových predajniach. Jedna z takýchto internetových predajní na Slovensku je aj E-cigarette, ktorá ponúka elektronické cigarety a veci s tým súvisiace. V ponuke sú aj e-liquidy s rôznymi príchuťami. Kliknite si na E-cigarette SK a získate viac informácií o elektronických cigaretách a iných produktoch. 

3 komentáre:

  1. I got my first electronic cigarette kit on VaporFi, and I think its the best kit.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. If you are just getting started, joyetech atopack dolphin is definitely the best choice. Besides vaporesso revenger mini with nrg se kit has absolutely amazing flavors, produces lots of vapor, has a great battery, is extremely convenient to use. Shipping is fast and vapesourcing customer service is friendly. Nothing bad to say.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. vapeonly zen pipe combines traditional design with exceptional modern technology. Its shiny LEDs make atomization so simple. The Zen Pipe Atomizer has a 1.2ml e-juice capacity and a BVC coil.

    OdpovedaťOdstrániť